Monday, July 22, 2013

Crop top, leather skirt


top: thrifted + little sewing, leather skirt: asos (old one), shoes: Reebok Classics

Some weeks ago I made the best thrift in my whole life, I bought so many clothes for low (really, really low) prices. I hope I can show you all of them as soon as possible (ok, maybe not all, because I bought also a jacket and leather pants and - happily - the weather is not good for them).
I like those bare bellies - hello again, 90ies! I remember when I was in kindergarten and have a navy set - crop top and skirt (or shorts, I'm not sure) - and I really like wearing it, but at first I was very ashamed. Actually, now I'm ashamed too, but as some (about fourteen?) years ago I win with it and here I am with my bare belly!
/Kilka tygodni temu zrobiłam najlepsze zakupy mojego życia (dobra, po prostu tour po ciuchlandach) i kupiłam mnóstwo super rzeczy, które chciałabym wam pokazać. Może póki co nie wszystkie, bo wśród zakupów jest też płaszcz i skórzane spodnie, więc przy obecnych temperaturach mogłabym się co najmniej ugotować (w wersji bardziej drastycznej: spłonąć), ale i na te rzeczy przyjdzie kiedyś czas (taką mam przynajmniej nadzieję).
Lubię te gołe brzuchy, witajcie znowu, lata 90.! Pamiętam, kiedy będąc w przedszkolu miałam granatowy zestaw - krótki top i spódniczkę (lub spodenki, tu się waham) - i strasznie lubiłam go nosić, choć na początku bardzo się wstydziłam. Teraz w sumie miałam tak samo, ale tak jak kilkanaście (koło czternastu? jak ten czas leci!) lat temu udało mi się zwalczyć wstyd i teraz odważnie przemierzam świat z gołym brzuchem (brzmi to co najmniej, jakby był to jakiś oddzielny byt).

1 comment:

 1. wow!
  masz świetny styl!
  dodaję do obserwowanych!

  pozdrawiam!
  jesuswannatouchme.

  <3

  ReplyDelete