Monday, December 2, 2013

H&M Home


candle: h&m home


Since yesterday, we've got the first H&M Home store in Poland. Actually it isn't something exciting, but I think about one thing: why now? In the end of August this year it was 114 H&M stores in Poland (so we were 6th in Europe), I think that now this number is about 120. It's really interesting, why The H&M Group (so also COS) decided to do it. It might means, that there is a potential in Poland, what is also connected with poles' style and what makes me really happy. Because if this is the reason, it means, that we started to take little bit more care about quality (of course I'm talking about COS or H&M Trend). And maybe started to appreciate the power of good base? So now I'm/we're waiting for the rest of The H&m Group like Weekday, Cheap Monday and &other stories.

ps. Have you maybe got some recommendations about where should I go in Berlin?


/Od wczoraj mamy oficjalnie pierwszy H&M Home w Polsce (w CH Klif, w Warszawie). W zasadzie to nic ekscytującego, ale zastanawiam się: dlaczego właśnie teraz? Pod koniec sierpnia tego roku w Polsce było 114 H&M'ów (co oznacza, że byliśmy na 6. miejscu w Europie), teraz pewnie jest ich koło 120. Właściwie to naprawdę ciekawe dlaczego Grupa H&M (w której jest też m.in. COS) zdecydowała się to zrobić. Może to oznaczać, że w Polsce jest potencjał, co jest też powiązane w pewien sposób ze stylem polaków i co bardzo by mnie cieszyło. Bo jeśli to właśnie to jest powodem, może to świadczyć o tym, że zaczęliśmy trochę bardziej zwracać uwagę na jakość (mówię oczywiście o COSie i H&M Trend). A może w końcu uświadomiliśmy sobie znaczenie dobrej bazy? No nic, czekam/czekamy teraz na resztę Grupy H&M - Weekday, Cheap Monday i &other stories.

ps. Czy znacie może jakieś warte polecenia miejsca w Berlinie?


4 comments:

 1. a ja myślałam że w Gdyni był pierwszy h&m home
  Berlin cały jest cudowny ! przede wszystkim księgarnia 'do you read me" mogłabym tam siedzieć godzinami, pełno zinów, magazynów i artbooków :)
  Markthalle Neun - można zasmakować pyszności. Cafe Cinema (UFA Fabrik) najlepsza pitna czekolada jaką kiedykolwiek miałam okazję zasmakować

  ReplyDelete
  Replies
  1. hm, sprawdziłam teraz w różnych źródłach (m.in. na stronie wydarzenia na facebooku) i było napisane "nowość w Polsce", zakładka "Home" na ich stronie też pojawiła się dopiero niedawno (chyba w zeszłym tyg), więc wydaje mi się, że jednak to tu był pierwszy Home...
   dzięki, mam nadzieję, że uda mi się zajść na tą czekoladę :-)

   Delete
  2. ja w Gdyńskim h&m home byłam 25 października, ale to nie ma znaczenia tak naprawdę : ) Cieszę,że jest! I mam wielką nadzieję na otwarcie (w niedalekiej przyszłości) &other stories.

   Delete
  3. This comment has been removed by the author.

   Delete